Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Spolupráca

Staňte sa konzultantom Faberlic a začnite zarábať!

Faberlic ponúka najväčší výber inovatívnych produktov pre všetky sociálne a vekové skupiny! Ponuka spolupráce so spoločnosťou Faberlic je výhodná ako pre malé firmy, tak aj pre jednotlivcov. Ponúkame spoluprácu na rozšírenie novej značky kozmetiky na slovenskom trhu.

Firmám: Ak Vaša firma obsluhuje klientov (kaderníctvo, salón krásy, fitnes, solárium, obchod, penzión a pod), ponuka Faberlic Vám umožní prakticky bez investícií rozšíriť ponuku tovarov a služieb a mať dodatočný zisk.

Jednotlivcom: Ak plánujete začať podnikať, ale neviete ako, nemáte vyhovujúce zdroje alebo skúsenosti, tak je práve teraz ponuka Faberlic - najlepšia možnosť začať vlastný biznis!
Ak potrebujete len privýrobok k materskej dovolenke, k dôchodku alebo k zamestnaniu - jednoduchý predaj je určený práve Vám.


 

Výhody spolupráce s Faberlic:                                        image

- Spoločnosť ponúka kvalitné produkty s dobrými spotrebiteľskými vlastnosťami - kyslíkovú kozmetiku na základe Aquaftem © a Novaftem O2,
- Novinka na slovenskom trhu, začiatok vytvárania implementačnej siete,
- Široký sortiment, viac ako 600 položiek výrobkov,
- Primeraná cena, výborný pomer cena / kvalita,
- Možnosť začiatku podnikania bez investícií, nie sú tvrdé požiadavky na objem a doby realizácie,
- Vysoká výnosnosť, zárobok od 35% a vyššia,
- Zľava 35% na všetky produkty v závislosti na vlastnom predaji + ďalšie zľavy v závislosti na Vašom obrate a obrate Vami zapojených nezávislých konzultantov - distribútorov.( viď Marketingový plán)

Chcete byť konzultantom Faberlic?

- nakupovať naše výrobky so zľavou a zarábať predajom kozmetiky? Potom ste tu správne!

Spoločnosť Faberlic pre Vás vytvorila skvelé podmienky, a za snahu Vás dobre odmení. S marketingovým plánom Faberlic si môžete naplánovať svoju kariéru vopred, stanoviť si ciele a dosiahnuť vrchol.

V najbližšej dobe budú prebiehať zmeny a vylepšenia v systéme Faberlic, a.s. tým bude spojená i zmena marketingového plánu a možností objednávania. Spoločnost sa stará o svojich konzultantov a preto neustále vykonáva zmeny a vylepšenia, ktoré napomáhajú ku slušnému zárobku.

Faberlic sa spojil s Edelstár a Infinum ( Deborah),s účinnosťou na Slovensku budú koncom roka 2011.

Ako sa zaregistrovať:

S našou firmou môžete začať spolupracovať až po registrácii v celosvetovom systéme Faberlic. Pre registráciu je potrebné vyplniť registračný link:

https://faberlic.com/register?sponsor=1000039917811

Druhy spôsob registrácie je, ak na email faberlicah@gmail.com zašlete tieto údaje:

meno a priezvisko,

bydlisko,

dátum narodenia,

tel.kontakt,

email

Ako náhle budete zaregistrovaný, po zaslaní prístupových hesiel, možte hneď nakupovať v on-line systéme. Po zaregistrovaní Vám bude zaslaný elektronický cenník a katalóg a tiež jeden tlačený katalóg.   

 

TOPlist